ZAPYTAJ O ZAJĘCIA

  

Cyfrowanka to centrum edukacyjne specjalizujące się w prowadzeniu kursów i warsztatów informatycznych dla dzieci i młodzieży. Podczas naszych zajęć uczestnicy mają okazję bliżej poznać fascynujący świat informatyki i jej najważniejszych sfer tj. programowanie, grafika i animacja komputerowa, tworzenie stron internetowych, gier i aplikacji. Jesteśmy młodym niewielkim zespołem ludzi z pasją, który pragnie zaszczepić informatycznego bakcyla w młodszych pokoleniach.

W związku z ciągłym rozwojem i rosnącą liczbą uczestników naszych zajęć poszukujemy aktualnie osób, które chciałyby pomóc nam w realizacji naszej misji i wspólnie z nami podejmą się prowadzenia zajęć informatycznych dla dzieci i młodzieży.

Z przyjemnością zaprosimy do współpracy osoby, które:

  1.  Mają wykształcenie wyższe informatyczne lub są w trakcie studiów informatycznych,
  2.  Podzielają naszą pasję do informatyki i są otwarte na zgłębianie jej tajemnic na różnych płaszczyznach,
  3.  Lubią kontakt z ludźmi (tymi starszymi i młodszymi) i chętnie podejmą próbę przekazania im wiedzy korzystając z naszych autorskich programów zajęć informatycznych,
  4.  Są gotowe do prowadzenia zajęć w tygodniu w godzinach popołudniowych, ewentualnie w weekendy,
  5.  Z łatwością przychodzi im praca w zespole.

Z naszej strony oferujemy:

  1.  uczciwe, przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania,
  2.  możliwość dopasowania godzin pracy do własnych potrzeb,
  3.  wsparcie merytoryczne i metodyczne ze strony całego zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@cyfrowanka.pl. Aplikacja powinna obowiązkowo zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922.)". Dokumenty aplikacyjne niezawierające wskazanej klauzuli nie będę rozpatrywane.

Dziękujemy za wszelkie nadesłane aplikacje. Informujemy jednak, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

KontaktZadzwoń
Korzystając ze strony cyfrowanka.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej...
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.